Mobiel adverteren biedt enorme potentie |
Staat u sceptisch tegenover mobiel adverteren? Toch heeft bijna een derde van alle Nederlanders geen bezwaar tegen het ontvangen van reclame op hun mobiel. Onder de Nederlandse jongeren tussen de 16 en 24 jaar is dit zelfs meer dan 50%, maar dan moet er wel wat tegenover staan.
Wat kunt u de ontvanger bieden? Een mooie aanbieding bijvoorbeeld, een aantrekkelijke korting op uw producten en/of diensten. Bereik uw doelgroep en genereer meer omzet. Het mobieltje als onderdeel van de mediastrategie; veel adverteerders hebben de mogelijkheden van dit advertentiekanaal nog niet ontdekt. Zonde, want een mobiele telefoon heeft unieke karakteristieken:
Het adverteren via de mobiele telefoon heeft een adverteerder dus veel te bieden. De adoptie van het mobiele internet en pilots van verschillende operators met mobile advertising zijn veelbelovend. Een stijging in deze vorm van adverteren lijkt onafwendbaar. De mogelijkheden voor u Wilt u meer weten over het opstarten van een mobiele advertentiecampagne? Neem dan contact op met ipsis. Wij informeren u graag over de toegevoegde waarde van moderne marketinginstrumenten aan uw marketingmix.
|







