1337457.jpg

screendumpmarcus-gipsis creëerde voor Markus B.V.
een nieuwe website

Sinds 22 oktober staat de volledig vernieuwde website van Aannemingsmaatschappij Markus B.V. online. Markus B.V. is al ruim 65 jaar een begrip op het gebied van grond-, weg- en waterbouw. Ze realiseren zeer uiteenlopende projecten in met name Noord-Holland, maar ook de omringende provincies rekenen zij tot hun werkgebied. Zo heeft Markus B.V. gewerkt aan de spoorverdubbeling op het traject Amsterdam - Utrecht. Maar ook kleinere lokale projecten, zoals de ontsluitingsweg van de Blauwe Berg in Hoorn, voeren zij uit.

Markus B.V. was toe aan een nieuwe website, het design was verouderd. “We hebben veel positieve reacties gekregen. De nieuwe website heeft een professionele uitstraling waar we erg blij mee zijn”, aldus Corina Gunneman, verantwoordelijk voor de website van Markus B.V. “Een goede presentatie op internet is tegenwoordig essentieel. Onze website is een belangrijk visitekaartje. Met de nieuwe website kunnen we weer vol trots onze projecten tonen.”

Markus B.V. had als belangrijkste wens een makkelijk te onderhouden website. “Onze vorige website was zeer verouderd en hij was enorm lastig te onderhouden. Daarom wilden wij graag een website met een content management systeem. Met WebControl is het plaatsen en aanpassen van projecten zeer makkelijk geworden.”

Bent u benieuwd geworden naar de nieuwe website? Neem dan een kijkje op www.markusbv.nl.
Terug
 
AddThis Social Bookmark ButtonDeel deze pagina

Nieuwsbrief


Onze nieuwsbrief ontvangen?
 

De Corantijn 27F, 1689 AN Zwaag (Hoorn)
t 0229 272700  |  servicedesk: 0229 269 000

Bel mij

Zoeken

Volg ons
nieuwsbrief linkedin twitter