|
ipsis creëerde voor Strandhotel Camperduin... nieuwsflitsen en een website
Wie op zoek is naar ontspanning aan zee is bij Strandhotel Camperduin aan het goede adres. De unieke combinatie van dijk, zee, strand en de hoogste duinen van Nederland inspireerden de vormgevers van ipsis bij het ontwerpen van een nieuwsbrief en de website www.strandhotel-camperduin.nl.
Jos Jansen en Marleen Mulders runnen het hotel met veel persoonlijke aandacht voor hun gasten. Geheel in deze stijl zijn ook de nieuwsflitsen welke het hotel regelmatig als digitale nieuwsbrief aan haar gasten verstuurt. Naast het laatste nieuws zijn in deze nieuwsflitsen ook speciale aanbiedingen voor de vaste relaties, welke direct geboekt kunnen worden. Een nieuwsbrief waarbij het zeker loont deze te ontvangen!
De website biedt de bezoekers een goede indruk van het hotel, de kamers en suites én de omgeving. Uiteraard is het ook mogelijk om direct online uw verblijf te reserveren. “In het hotelwezen draait het vooral om persoonlijke aandacht in het contact met mensen. Bij ipsis heeft men ook persoonlijke aandacht voor hun klanten. Daarnaast heeft men verstand van zaken en denkt het team mee. Kleine wijzigingen in de site worden zo doorgevoerd en bij het ontwerpen van drukwerk zorgt men direct dat deze goed aansluit bij de huisstijl en de website. Dat werkt erg makkelijk.”, aldus Jos Jansen.
ipsis creëerde voor Strandhotel Camperduin nieuwsflitsen en een website. Momenteel creëren wij nog een folder waarin ook het nieuwe luxe appartement De Waker met direct uitzicht op zee belicht wordt. Deze is gelegen boven het strandpaviljoen Minkema, welke recentelijk compleet gerenoveerd is door Jos Jansen en compagnon Ben van de Brink. Op de website is deze informatie inmiddels al te vinden: www.strandhotel-camperduin.nl.
Terug
|